ЕURO 2024

Njemačka savladala Mađarsku i plasirala se u drugu fazu

• Izvor: ATV
  • 19.06.2024. 18:01

Fudbaleri Njemačke upisali su i drugu pobjedu na Еvropskom prvenstvu , pošto su savladali Mađarsku sa 2:0 u meču drugog kola Grupe A.

UŽIVO:

Kraj utakmice. 2:0 za Njemačku.

90' - Tri minute nadoknade.

83' - Bilo je opasno! Adam je bio na toj lopti, ali u posljednji čas je osjetila njemačka odbrana.

66' 2:0 za Njemačku. Gundoan pogađa na asistenciju Mitelštada i udvostručuje prednost Njemačke!

60' - Velika šansa za Mađare! Varga je bio u izvrsnoj prilici, ali nije uspio savladati Nojera! Centrirao je Kerkez s lijeve strane, pala je ta lopta na glavu Varge koji je gađao dalji ugao, ali nije bio precizan.

49' - Mađari dolaze do kornera, ovo im je četvrti na večerašnjem susretu.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog poluvremena,

44 ' - Musijala pogađa spoljni dio mreže! Mađarima poništen gol!

Musijala je imao sjajnu priliku, ali je njegov udarac završio pored gola. U sljedećem napadu Salaj postiže gol, ali je on poništen zbog ofsajda.

23' - Musijala dovodi Nijemce u prednost nakon sjajne akcije.

11' - Velika šansa za Njemačku. Haverc je bio sam pred golmanom, uhvatio je volej, ali je odbranio Gulaši.

2' - Mađari prvi prijete! Nojer je u posljednji čas reagovao ispred mađarskog napadača i spasio svoj tim.

1' Počeka je urakmica.

Njemačka: Nojer, Kimih, Ridiger, Tah, Mitelštadt, Andrič, Kros, Virc, Gundogan, Musijala i Haverc.

Mađarska: Gulaši, Fiola, Orban, Dardai, Bola, Nađi, Šafer, Kerkez, Salai, Soboslaj i Varga.

Pratite nas i putem Vibera

Tagovi:
  • 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 14:00 Ćirilica

'Kroz uzbudljiv, dinamičan i nepredvidiv razgovor sa različitom paletom gostiju - od stručnjaka i renomiranih teoretičara, političara i funkcionera, umjetnika do estradnih ličnosti otkriva informacije koje ne objavljuju ni najskandalozniji tabloidi.

• 16:00 Revolucije 1917 (R)