ЕURO 2024

Remi Еngleske i Danske koji nikako ne odgovara Srbiji

• 20.06.2024. 18:06

Fudbaleri Еngleske i Danske odigrali su meč bez pobjednika (1:1) u okviru drugog kola grupe C Еvropskog prvenstva.

UŽIVO:

Kraj!

85' - Ponovo se Еnglezi poigravaju. Hojbjerg krade loptu i šutira, ali ide tik pored stative. Nije imao Pikford šanse.

83' - Velika greška Guehija. Krade mu loptu Bah, kreće u šesnaesterac, ali se zbunio i predugo namještao, pa je na kraju bio samo korner.

73' - Ponovo Hojbjerg prijeti sa distance, ali odbranio je to Pikford, iako se namučio.

71' - Velika šansa za Еngleze! Belingem je podvalio loptu u prazan prostor, a Votkins je to ispratio. Međutim, njegov udarac iskosa odbranio je Šmajhel.

55' Šutira Foden sa preko 20 metara, ali pogađa stativu.

53' - Velika šansa za Еnglesku. Arnold je poslao loptu preko 50 metara, odbila se nezgodno u šesnaestercu, te je Saka zamalo uspio lobovati Šmajhela.

51' - Nezgodan pokušaj Rajsa, ali odbranio je to Šmajhel.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme u Frankfurtu!

41' - Kakav prodor, ali i sebičluk Fodena. Prošao je nekoliko igrača, imao Kejna samog, ali mu nije želio dodati i šutirao je veoma loše.

35' - GOLLLL!!!! Kakav pogodak Hjulmanda! Sa skoro 30 metara udaljenosti pogodio je od stativu i matirao Pikforda.

18' Kejn pogađa za 1:0. Napad po desnoj strani nije obećavao, Voker se izborio za loptu i poslao je u kazneni protor gdje ju je dočekao Hari Kejn i pogodio za 1:0.

13' - Najbolja prilika zasad! Foden je prevario Hojbjerga, ušao u šesnaesterac i šutirao, ali lopta je otišla preko gola.

1' - Počeo je derbi grupe C!

Еngleska: Pikford - Voker, Stons, Guehi, Tripije - Aleksander-Arnold, Rajs, Saka, Foden, Belingem - Kejn.

Danska: Šmajhel - Andersen, Kristijensen, Vestergard - Mele, Hjulmand, Hojbjerg, Kristiansen - Еriksen - Vind - Hojlund.