Liga šampiona

Barsa razbila Bajern, Siti nastavlja dominaciju

• Izvor: ATV
  • 23.10.2024. 23:00

Fudbaleri Barselone ponizili su Bajern iz Minhena uvjerljivom pobjedom od 4:1 u Ligi šampiona.

Heroj Barse je Rafinja koji je postigao het-trik. Počeo je odmah u prvom minutu kada Barsi donosi prednost na asistenciju Lopeza.

Kejn vraća nadu Bajernu u 18. minutu, ali do kraja prvog poluvremena uveliko se znao ishod meča. Prvo je Levandovski ponovo vratio prednost Barsi u 36. minutu meča, da bi Rafinja upisao drugi gol u 45. minutu i donio velikih 3:1 u prvom poluvremenu.

Pečat je stavio u 56. minutu kada postiže svoj treći gol i postavlja konačnih 4:1 za Barsu.

Mančester siti je demonstrirao svoju moć na domaćem terenu protiv Sparte gdje su slavili sa 5:0. Haland je postigao dva gola, a po jedan su postigli Foden, Stons i Nunjez.

Dinamo je upisao prvu pobjedu u Ligi šampiona protiv Salzburga, a Inter i Liverpul su minimalnim rezultatom slavili protiv Jang Bojsa, odnosno Lajpciga.