Borac gubio 2:0, pa stigao do preokreta protiv Širokog

• Izvor: ATV
  • 28.10.2024. 20:27

Fudbaleri Borca slavili su protiv Širokog Brijega sa 3:2 na Pecari.

Široki je nakon 15 minuta vodio sa 2:0. Prednost je donio Iličić koji donosi prednost domaćinu u osmom minutu. Sedam minuta kasnije nakon polukontre Jelavić donosi prednost od 2:0 Širokom.

Borac kreće sa odgovorom u 23. minutu meča. Despotović smanjuje prednost Širokog nakon asistencije Kulašina.

Napad Borca se nastavlja, a do izjednačenja stižu u 27. minutu meča - strijelac Kvržić.

Nastavio je Borac da napada, ali je golman Širokog bio uspješan. Ta sreća ga je držala do drugog poluvremena. Tek što je krenulo novih 45 minuta na Pecari, Despotović donosi potpuni preokret Borcu odnosi tri boda iz Širokog.

Nakon ovog meča Borac je drugi na tabeli, Zrinjski je prvi sa tri boda više, a Sarajevo je treće sa 24 boda.