Trener Santa Kolome: Odigrali smo savršeno, Borac je dobra ekipa

Izvor:

ATV

10.07.2025 23:15
Тренер Санта Коломе: Одиграли смо савршено, Борац је добра екипа

Trener Santa Kolome iz Andore Federiko Besone imao je samo riječi hvale za utakmicu svojih izabranika.

"Odigrali smo savršeno, čestitke momcima. Borac je dobra ekipa i sigurno da nas ne očekuje lak revanš. Moramo da budemo ozbiljni od početka do kraja i završimo posao kući", izjavio je Besone.

Прва реакција Жижовића: Не играмо против Барселоне

Prva reakcija Žižovića: Ne igramo protiv Barselone

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su od ekipa Santa Koloma u okviru prvog kola kvalifikacija za Ligu Konferencija. Gosti su slavili u Banjaluci rezultatom 4:1.


Podijeli: