Izvor:
ATV

Muškarac koji je snimljen kako, go do pasa, reguliše saobraćaj u centru Banjaluke sproveden je danas na Psihijatrijsku kliniku na dalje liječenje.
Kako je potvrđeno za ATV tamo ga je sprovela banjalučka policija koja je reagovala nakon prijave građana da nepoznati čovjek, bez majice, ometa javni saobraćaj.
”Utvrđeno je da se radi o psihijatrijskom boleseniku. On je, uz asistenciju ekipe Hitne pomoći, pronađen i sproveden na Psihijatrijsku kliniku u Banjaluci”, kaže izvor ATV-a.

Podjsetimo, muškarac je jutros snimljen kako kod zgrade Gradske uprave ”reguliše saobraćaj”. To mu nije bio prvi put da vozačima stvara probleme budući da je i na raskrsnici kod Lesnine snimljen kako ”reguliše saobraćaj”, što je izazvalo saobraćajni kolaps.
Najnovije
19
28
19
25
19
17
19
14
19
11
Trenutno na programu