Izvor:
ATV

Medicinski fakultet Univerziteta u Banjaluci obilježavanja 45 godina postojanja.
Tim povodom danas će biti održana svečana akademija.
Medicinski fakultet osnovan je 1978. godine na inicijativu Univerziteta u Banjaluci.
Na ovom fakultetu banjalučkog Univerziteta studira najveći broj studenata, a zainteresovanih za medicinu svake godine je sve više.
Obilježavanju ovog jubileja, kako je najavljeno, prisustvovaće predsjednik Narodne skupštine Nenad Stevandić.
Najnovije
17
50
17
48
17
45
17
39
17
37
Trenutno na programu