Oglasio se MUP Srpske o smrti Milorada Todorovića: ''Teško je naći riječi''

29.07.2025 14:37
Огласио се МУП Српске о смрти Милорада Тодоровића: ''Тешко је наћи ријечи''

Milorad Todorović (63) iz Bijeljine, pripadnik MUP-a Republike Srpske koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći u Modriči, više od 30 godina je radio kao vozač svih načelnika PU Bijeljina i kako saznaje ATV nalazio se pred odlaskom u penziju.

O tragediji se oglasio i MUP Srpske.

"Danas smo u saobraćajnoj nesreći kod Modriče tragično izgubili našeg kolegu, pripadnika Policijske uprave Bijeljina Milorada Todorovića.

Страдали Тодоровић био пред пензију, иза њега остало петоро дјеце

Stradali Todorović bio pred penziju, iza njega ostalo petoro djece

Teško je naći riječi kojima bismo izrazili tugu zbog što se danas na ovaj način opraštamo od njega, umjesto da ga nakon skoro tri decenije rada u MUP-u ispraćamo u zasluženu penziju.

Milorad je bio učesnik rata od prvog dana, borac Vojske Republike Srpske prve kategorije. Bio je radnik, profesionalac, kolega i prijatelj. 

Njegova vedrina, profesionalnost i nesebična spremnost da pomogne drugima ostavili su neizbrisiv trag u svima nama. 

У судару код Модриче страдао дугогодишњи полицајац, повријеђен први синдикалац МУП-а

U sudaru kod Modriče stradao dugogodišnji policajac, povrijeđen prvi sindikalac MUP-a

Zauvijek će ostati dio našeg kolektiva, naših uspomena... 

U ovim teškim trenucima, naše misli i iskreno saučešće upućujemo porodici - supruzi, sinu, kćerkama i unucima kojima se ponosio, rodbini i svim bližnjima.

Počivaj u miru! Neka ti je vječna slava i hvala", navode iz MUP-a Srpske.

Podijeli: