Komentari:
0
Danas je u Laktašima svečano otvoren Srednjoškolski centar, koji su otvorili predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i gradonačelnik Laktaša Miroslav Bojić.
Presijecanju vrpce prisustvovali su i ministar prosvjete i kulture Republike Srpske Željka Stojičić, kao i direktor Srednjoškolskog centra Danijela Stanišljević Ivanović.
U izgradnju Srednjoškolskog centra uloženo je 10,5 miliona KM.
Učenici su raspoređeni u četiri struke - zdravstvo, elektrotehnika, mašinstvo i ekonomija.
Najnovije
22
01
21
54
21
40
21
25
21
22
Trenutno na programu