
Bez struje će u nedjelju, 3. marta, na dva časa biti osam hiljada potrošača na području Semberije i Majevice, zbog planiranih radova na uklanjanju rastinja, najavljeno je iz preduzeća "Elektro-Bijeljina".
Od 8.00 do 10.00 časova bez struje će biti potrošači koji se snabdijevaju sa trafo-stanice "Modran", a riječ je o kompletnom području opštine Uljevik, manjem dijelu opštine Lopare i naselju Piperci, kao i dijelu bijeljinskog naselja Suvo Polje.
"Molimo kupce da uvaže najavljeni zastoj, jer ćemo na ovaj način stvoriti adekvatne uslove za kvalitetnije snabdijevanje električnom energijom", navodi se u saopštenju "Elektro-Bijeljine".
Najnovije
08
30
08
26
08
23
08
14
08
05
Trenutno na programu