Izvor:
Radio Sarajevo

U popodnevnim satima, u srijedu, 19. februara, došlo je do obustave tramvajskog saobraćaja u Sarajevu.
Ovu informaciju su za portal Radiosarajevo potvrdili iz Dispečerskog centra KJKP GRAS.
Kratko su kazali da je tramvajski saobraćaj obustavljen cijelom dionicom.
Iz GRAS-a nisu pružili uzroke obustave saobraćaja, kada je došlo do obustave, kao ni kada će isti biti ponovo uspostavljen.
Najnovije
19
23
19
21
19
18
19
17
19
12
Trenutno na programu