Izvor:
Telegraf

Grupa navijača napala je sinoć u Beogradu mladića iz BiH i nanijela mu teške povrede glave, javljaju beogradski mediji.
Kako navode, mladiću je polomljena lobanja i on je prevezen u Urgentni centar.
Nezvanično, radi o navijačima Crvene zvezde, a među napadačima bilo je njih petnaesetak.
Policija je izašla na lice mjesta i traga za huliganima.
Kako nezvanično saznaje "Telegraf", mladić koji je povrijeđen, došao je iz BiH kako bi odgledao utakmicu Partizana.
Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu