
Državljanka Srbije (38) poginula je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila na magistralnom putu Banjaluka-Prijedor.
Portparol PU Prijedor Vesna Pačariz je rekla da se nesreća dogodila oko 22.45 u mjestu Kozaruša.
Do nesreće je došla kada je nesrećna žena izgubila kontrolu nad automobilom “smart” i sletjela sa puta.
Ona je sa teškim povredama prevezena u prijedorsku bolnicu, ali je ubrzo preminula.
Uviđaj je obavio dežurni tužilac OJT Prijedor.
Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu