Izvor:
Srpskainfo

Zbog sumnje da je ukrao piće i prehrambene proizvode policija je tokom vikenda u Banjaluci uhapsila jednu osobu.
Oni su istakli da je uhapšen D. M. i da se on sumnjiči da je 19. aprila iz prodavnice u naselju Obilićevo ukrao određenu količinu prehrambenih proizvoda i pića u ukupnoj vrijednosti od 47,46 KM.
O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Najnovije
18
33
18
28
18
07
18
06
18
02
Trenutno na programu