
Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske juče su uhapsili lice inicijala Ž.K. iz Banjaluke zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično djelo „Lažno prijavljivanje“.
Naime, osumnjiči Ž.K. je tog dana pozvaao PU Banjaluka i prijavio da je u zgradi Vlade Republike Srpske postavljena bomba koja će eksplodirati.
Izvršenim provjerama i PDZ pregledom utvrđeno je da se radi o lažnoj prijavi.
O navedenom je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Najnovije
22
37
22
32
22
25
22
06
22
05
Trenutno na programu