Uhapšen pješak koji je ”mortus pijan” padao po kolovozu!

Izvor:

ATV

22.11.2023 10:58
Ухапшен пјешак који је ”мортус пијан” падао по коловозу!

Banjalučanin M.Lj. uhapšen je juče jer je ”mortus pijan” padao po kolovozu i trotoaru, ometajući saobraćaj. Nakon hapšenja izmjereno mu je 3,31 promila alkohola u organizmu!

U PU Banjaluka navode da je M.Lj. uhapšen juče oko 13.40 časova zbog prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja.

”Policiji je prijavljeno da se ulicom Meše Selimovića u Banjaluci, kreće nepoznato muško lice u vidno alkoholisanom stanju, te da pada po kolovozu i trotoaru. Policijski službenici su izašli na lice mjesta, te utvrdili da se radi o licu M.Lj. koje je podvrgnuto ispitivanju na prisustvo alkohola kojom prilikom je utvrđeno prisustvo od 3,31 promila alkohola u organizmu”, saopšteno je iz PU Banjaluka.

Podijeli: