Cijene osnovnih životnih namirnica ne prestaju da rastu. Vekna domaćeg hljeba košta preko 2 KM. To i ne čudi, jer su rekordne i cijene brašna i ulja. U nekim marketima za 25 kg potrebno je izdvojiti i više od 40 KM. U trgovinama, cijene variraju.
Najnovije
Najčitanije
Trenutno na programu