
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik u Kozarskoj Dubici održava sastanak sa ministrima u Vladi Srpske, direktorima Banje "Mlječanica" Darkom Banjcem, Fonda zdravstvenog osiguranja Dejanom Kusturićem, Puteva Srpske Milanom Dakićem i Voda Srpske Miroslavom Milovanovićem.
Nakon sastanka Dodik će prisustvovati svečanom otvaranju novih objekata hidrobloka, hiperbaričnog centra i bungalova, u Specijalnoj bolnici za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju "Mlječanica".
Najnovije
17
01
16
57
16
53
16
51
16
40
Trenutno na programu