Sastanak Dodika sa ministrima Vlade i direktorima Banje "Mlječanica", FZO, Puteva i Voda Srpske

21.10.2023 10:42
Састанак Додика са министрима Владе и директорима Бање "Мљечаница", ФЗО, Путева и Вода Српске

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik u Kozarskoj Dubici održava sastanak sa ministrima u Vladi Srpske, direktorima Banje "Mlječanica" Darkom Banjcem, Fonda zdravstvenog osiguranja Dejanom Kusturićem, Puteva Srpske Milanom Dakićem i Voda Srpske Miroslavom Milovanovićem.

Nakon sastanka Dodik će prisustvovati svečanom otvaranju novih objekata hidrobloka, hiperbaričnog centra i bungalova, u Specijalnoj bolnici za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju "Mlječanica".

Podijeli: