
Boško Obradović je ispred zgrade RTS-a zatražio od prisutnih da se raziđu i pozvao ih da se u 11.55 okupe ispred zgrade Predsedništva, za kad je predsjednik Vučić sazvao konferenciju za novinare povodom upada u zgradu RTS-a.
Obradović je najavio i ponovno okupljanje ispred zgrade Javnog servisa u 19.30 ukoliko ne bude obezbeđeno gostovanje predstavnika opozicije ili organizatora protesta u Drugom Dnevniku.
Najnovije
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Trenutno na programu