Izvor:
SRNA

Stav OEBS-a pokazuje da to tijelo gubi smisao, rekao je danas potrparol Kremlja Dmitrij Peskov, prenose ruske agencije.
Peskovu je postavljeno pitanje da li bi Rusija mogla da napusti ovo panevropsko tijelo koje se bavi pitanjima bezbjednosti i ljudskih prava.
Portparol Kremlja je, pred toga, rekao da Moskva ne planira da stupi u kontakt sa administracijom SAD prije kraja ove godine.
Peskov je rekao da diskusiju o mogućoj razmjeni ztavorenika između Rusije i SAD treba voditi iza zatvorenih vrata.
Najnovije
18
02
17
59
17
56
17
54
17
48
Trenutno na programu