Лига шампиона

Барса разбила Бајерн, Сити наставља доминацију

• 23.10.2024. 23:00

Фудбалери Барселоне понизили су Бајерн из Минхена увјерљивом побједом од 4:1 у Лиги шампиона.

Херој Барсе је Рафиња који је постигао хет-трик. Почео је одмах у првом минуту када Барси доноси предност на асистенцију Лопеза.

Кејн враћа наду Бајерну у 18. минуту, али до краја првог полувремена увелико се знао исход меча. Прво је Левандовски поново вратио предност Барси у 36. минуту меча, да би Рафиња уписао други гол у 45. минуту и донио великих 3:1 у првом полувремену.

Печат је ставио у 56. минуту када постиже свој трећи гол и поставља коначних 4:1 за Барсу.

Манчестер сити је демонстрирао своју моћ на домаћем терену против Спарте гдје су славили са 5:0. Халанд је постигао два гола, а по један су постигли Фоден, Стонс и Нуњез.

Динамо је уписао прву побједу у Лиги шампиона против Салзбурга, а Интер и Ливерпул су минималним резултатом славили против Јанг Бојса, односно Лајпцига.