Премијер лига БиХ

Борац губио 2:0, па стигао до преокрета против Широког

• 28.10.2024. 20:27

Фудбалери Борца славили су против Широког Бријега са 3:2 на Пецари.

Широки је након 15 минута водио са 2:0. Предност је донио Иличић који доноси предност домаћину у осмом минуту. Седам минута касније након полуконтре Јелавић доноси предност од 2:0 Широком.

Борац креће са одговором у 23. минуту меча. Деспотовић смањује предност Широког након асистенције Кулашина.

Напад Борца се наставља, а до изједначења стижу у 27. минуту меча - стријелац Квржић.

Наставио је Борац да напада, али је голман Широког био успјешан. Та срећа га је држала до другог полувремена. Тек што је кренуло нових 45 минута на Пецари, Деспотовић доноси потпуни преокрет Борцу односи три бода из Широког.

Након овог меча Борац је други на табели, Зрињски је први са три бода више, а Сарајево је треће са 24 бода.

• 20:30 Револуција 1917