Извор:
АТВ

Бањалучанин Д.В. ухапшен је јуче након што је пијан учествовао у саобраћајној незгоди, саопштено је из надлежне Полицијске управе.
Како се наводи, он је јуче око 13.30 часова управљајући путничким возилом фолксваген учествовао у саобраћајној незгоди са материјалном штетом под дејством алкохола.
"Извршеним испитивањем на присуство алкохола код лица Д.В. утврђено је присуство од 1,78 g/kg алкохола у организму“, наводе из ПУ Бањалука.
Најновије
23
02
23
01
22
53
22
36
22
34
Тренутно на програму