Large banner

Изгорио аутобус у Београду

27.10.2023 09:49
Изгорио аутобус у Београду

На Бранковом мосту преко Саве у Београду јутрос се запалио и изгорио аутобус Градског саобраћајног предузећа, а повријеђених није било.

У гашењу пожара који је избио око 7.00 часова, учествовала су два ватрогасна возила са укупно девет ватрогасаца.

Сви путници аутобуса су евакуисани и нико није повријеђен.

Саобраћај преко моста у смјеру ка Новом Београду је у прекиду.


(Фото: Телеграф.рс)

Подијели:

Large banner