Од Брчака одузет форд: Возио нерегистрован аутомобил, дугује више од 500 КМ за казне

Извор:

АТВ

04.10.2023 10:06
Од Брчака одузет форд: Возио нерегистрован аутомобил, дугује више од 500 КМ за казне

Полиција из Добоја је јуче oд вишеструког повратника у чињењу прекршаја лица иницијала М.Г. из Брчког одузела форд.

Приликом контроле утврђено је да је М.Г. вишеструки повратник у чињењу прекршаја и да за казне дугује 506 КМ.

Провјером у службеним евиденцијама утврђено је да управља нерегистрованим возилом прије стицања права на управљање што је евидентирано АНПР камером.

"Против наведеног лица ће надлежном суду бити поднесен Захтјев за покретање прекршајног поступака", навели су из ПУ Добој.

Подијели: