Large banner

Преминуо радник који је пао са зграде у Бањалуци

Извор:

СРНА

25.07.2025 15:56
Преминуо радник који је пао са зграде у Бањалуци

Грађевински радник који је данас пао са зграде у Бањалуци преминуо је усљед задобијених повреда, речено је Срни у Универзитетском клиничком центру (УКЦ) Републике Српске.

У УКЦ-у је речено да је пацијент преминуо упркос напорима љекара.

Радник је настрадао на градилишту у бањалучком насељу Туњице.

Љековита својства тамјана: Употријебите га да ублажите ове тегобе

Љековита својства тамјана: Употријебите га да ублажите ове тегобе


Подијели:

Large banner