Извор:
АТВ

У бањалучком насељу Бронзани Мајдан, тачније у Кмећанима, јуче је до темеља изгорјела кућа.
На гашењу пожара интервенисали су Припадници Ватрогасно-спасилачке бригаде Бањалука.

Они су на свом Фејсбук профилу подијелили фотографију на којој се види да је кућа изгорјела до темеља.
Пожар је локализован око 19.45 часова.
Најновије
Тренутно на програму