Извор:
Аваз

Женска особа иницијала Д.Ш. извршила је самоубиство скоком с четвртог спрата Свеучилишне клиничке болнице (СKБ) Мостар.
- Особа иницијала Д.Ш. (1979.) бацила се с четвртог спрата СKБ-а Мостар и на мјесту преминула - потврдио је портпарол МУП-а ХНK Људевит Марић.
Додао је како је ријеч о пацијенткињи те да се самоубиство догодило данас око 14 сати.

Према првим сазнањима, женска особа је лежала на психијатрији, а у тренутку извршења самоубиства била је на одјелу пластичне хирургије.
Како се сазнаје, ова пацијенткиња и раније је имала покушаја извршења самоубистава.
У тренутку извршења самоубиства у соби је била старија госпођа која је била очевидац.
Најновије
23
17
22
58
22
56
22
51
22
45
Тренутно на програму