ФИБА Лига шампиона

Игокеа поражена од Хапоел Холона

• 22.10.2024. 20:56

Кошаркаши Игокее поражени су од Хапоел Холона резултатом 92:82 у трећем колу ФИБА Лиге шампиона.

У прилично ефикасном првом полувремену Игоси су успјели да парирају домаћину и на одмор оду са предношћу од четири поена.

Ипак, лош старт другог полувремена и серија 17:0 Хапоела потпуно су преокренули моментум утакмице, иако су изабраници Ненада Стефановића у завршници пришли на једноцифрен заостатак.

Драган Милосављевић са 18 поена био је најефикаснији у редовима Игокее, пратили су га Сакар Аним и Брајс Џоунс са по 15, док је Терел Картер убацио 13 поена.

Хапоел су до тријумфа водили Такер и Залмансон са по 16 поена.

Поглед на табелу каже да Игокеа након три кола на свом конту има побједу и два пораза, као и екипа Хапоела која ће у наредном колу гостовати у Лакташима.