Извор:
АТВ

Предсједник Републике Српске и СНСД-а Милорад Додик стигао је на посебну сједницу Народне скупштине на којој посланици разматрају Нацрт новог Устава.
Очекује се да се Додик посланицима обрати у функцији лидера највеће странке у Српској СНСД-а.
Подсјећамо, Додик се раније састао са представницима Срба који раде у заједничким институцијама БиХ.

Посланици ће, осим Нацрта новог Устава, у складу са дневним редом 20. посебне сједнице разматрати и Приједлог закона о заштити уставног уређења Српске, по хитном поступку.
Народна скупштина Републике Српске усвојила је синоћ одлуку да се приступи доношењу новог устава Републике Српске.
Најновије
23
04
23
01
22
52
22
48
22
44
Тренутно на програму