Izvor:
Kurir
Komentari:
0
Tridesetogodišnji državljanin Srbije uhapšen je na Međunarodnom aerodromu u Skoplju na zahtjev Interpola, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Kako je saopšteno, B.N. (30) iz Srbije uhapšen je sinoć u 1:40 časova na graničnom prelazu na aerodromu u Skoplju, kada je tokom pasoške kontrole konstatovano da se nalazi u službenoj evidenciji sa merom "hapšenja" po zahtjevu Interpola.

Svijet
Tramp: Sastanak sa Putinom samo uz dogovor o Ukrajini
Uhapšeni državljanin Srbije od strane aerodromske granične policije predat je policajcima iz Policijske stanice "Kisela voda" u Skoplju na dalji postupak, piše Kurir.

Svijet
8 mj
0
Društvo
8 mj
0
Svijet
8 mj
0
Region
8 mj
0
Hronika
8 mj
0
Hronika
8 mj
0
Hronika
8 mj
0
Hronika
8 mj
0Najnovije
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Trenutno na programu