Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Милица Живковић и Мина Мујкић, такмичарке Звезда Гранда први пут су се сусреле у дуелу у ком су се такмичиле једна против друге.
Једна од њих се није добро осјећала због чега је морала да прими инфузију пред излазак на бину.
Милица је пред сам наступ у четвртом кругу имала здравствених проблема, преноси Гранд.

Република Српска
Додик објавио фотографију и поручио: Ништа љепше
"Већ пар дана сам болесна и ја сам ментору Ђорђу вече пред снимање јавила да имам температуру 40, буквално нисам могла да стојим. Баш сам била лоше и он ми је рекао да морам да дођем, како год било, да морамо да се боримо. Тако да сам се покупила и дошла у Гранд. Цијео дан сам била на лијековима и инфузији", открила је Милица Живковић.
Која је пред сам излазак на сцену “Звезде Гранда” примала инфузију:

Свијет
Детаљи хорора: Залутали метак убио бебу, цијели град се дигао на ноге
"Буквално тик прије него да изађем на сцену сам била на инфузији. Не знам шта да кажем осим да сам презадовољна и да се надам да се ово неће дешавати. Трудимо се сви да будемо професионалци", истакла је она.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Сцена
2 мј
0
Сцена
2 мј
0
Сцена
2 мј
0
Сцена
2 мј
0Најновије
17
36
17
33
17
19
17
10
17
08
Тренутно на програму