Извор:
Блиц
Коментари:
0
Пјевачица Слађа Алегро саопштила је на Инстаграму да није у могућности да одржи заказани концерт у родном граду Обреновцу.
Наиме, Слађа је навела да су се она и њени чланови бенда разбољели и да нису у могућности да наступају.
– Драги моји суграђани, због вируса који је покосио пола чланова мог бенда и мене, упркос свим напорима да се концерт одржи, мораћемо га одложити. Ускоро јављамо нови датум одржавања истог. Дружимо се и пјевамо заједно. Остајте ми здраво и чувајте се, ваша Слађа – поручила је фолкерка.

Ауто-мото
10 мј
2
Култура
10 мј
0
Свијет
10 мј
0
Хроника
10 мј
0Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму