Извор:
АТВ

Фудбалски клуб Борац игра против аустријског Рапида први меч осмине финала Конференцијске лиге, а са трибина имају огромну подршку.
Међу хиљадама навијача, на трибинама су и предсједник и премијер Српске Милорад Додик и Радован Вишковић.
Они су у друштву предсјендика Народне скупштине Ненада Стевандића и премијера Србије Милоша Вучевића.
Меч прати један од најпознатијих фудбалских менаџера у региону Енди Бара.

Најновије
21
39
21
31
21
15
21
11
21
03
Тренутно на програму