Тренер Санта Коломе: Одиграли смо савршено, Борац је добра екипа

Извор:

АТВ

10.07.2025 23:15
Тренер Санта Коломе: Одиграли смо савршено, Борац је добра екипа

Тренер Санта Коломе из Андоре Федерико Бесоне имао је само ријечи хвале за утакмицу својих изабраника.

"Одиграли смо савршено, честитке момцима. Борац је добра екипа и сигурно да нас не очекује лак реванш. Морамо да будемо озбиљни од почетка до краја и завршимо посао кући", изјавио је Бесоне.

Прва реакција Жижовића: Не играмо против Барселоне

Прва реакција Жижовића: Не играмо против Барселоне

Фудбалери бањалучког Борца поражени су од екипа Санта Колома у оквиру првог кола квалификација за Лигу Конференција. Гости су славили у Бањалуци резултатом 4:1.


Подијели: