Извор:
АТВ

U četiri sata rasprave prije usvajanje dnevnog reda, na red je došla i afera kiseonik. U gradskoj skupštini o tome su progovorili odbornici koji su po struci ljekari. Kažu da su pacijenti veoma uznemireni od početka afere kiseonik, i da im je najčešće pitanje: "Da li nas truju?" Zato su pitali gradonačelnika Stanivukovića da li osjeća odgovornost za sve ljude koji se trenutno liječe i za njihove porodice.
Најновије
10
21
10
18
10
14
10
05
10
01
Тренутно на програму