Извор:
АТВ

Danas u školama u Republici Srpskoj počinje nastava u drugom polugodištu.
U osnovnim i srednjim školama u Trebinju, Ljubinju, Sokocu izvodiće se nastava na daljinu zbog pogoršane epidemiološke situacije.
Јuče je i opštinski Štab za vanredne situacije Višegrada, odlučio da učenici Osnovne škole "Vuk Karadžić" i Srednjoškolskog centra "Ivo Andrić", pređu na izvođenje nastave na daljinu.
Odluka će biti na snazi sedam dana, nakon čega će biti razmatrano da li će se đaci vratiti u školske klupe.
Најновије
16
40
16
31
16
25
16
24
16
17
Тренутно на програму