Извор:
АТВ

Бањалучанин Сергеј Ступар заједно са својом мајком данас је отпутовао на лијечење у Москву.
Подсјећамо, Сергеј Ступар из Бањалуке упао је у кому након саобраћајне несреће.
Младић из Бањалуке ујединио је срца многих добрих људи који су на разне начине учествовали у прикупљању новчаних средстава.
Свјетлана Беднаш, Сергејева мајка, прошле седмице је потврдила да је сакупљен новац и да ће Сергеј ићи за Москву.
Хуманитарни броји 1413 за помоћ Сергеју Ступару активан је до краја јула.

Најновије
12
32
12
25
12
22
12
17
12
15
Тренутно на програму