Извор:
АТВ

Нова саобраћајка на путевима у БиХ.
На магистралном путу М-17 код мостарског насеља Залик, на излазу из града око 9.45 сати дошло је до саобраћајне незгоде у којој су учествовала три путничка аутомобила.
Том приликом, три особе су задобили повреде.

У овој саобраћајној незгоди учествовали су возачи два опела, и цитроен на којима је настала значајна материјална штета.
Једно возило је хрватских регистарских ознака.

На овој дионици магистрале створиле су се гужве, саобраћај се одвија успорено.
(Фото: Херцеговина инфо)
Најновије
Тренутно на програму