Извор:
АТВ

Два службена возила МУП-а Српске учествовали су у саобраћајној несрећи која се догодила данас око 19 часова на путу Клашнице- Прњавор, незванично сазнаје АТВ.
Како сазнајемо, у несрећи није било повријеђених, а на возилима је причињена материјална штета.

Како незванично сазнаје АТВ, до несреће је дошло усљед проклизивања возила.
Најновије
Тренутно на програму