
Због судара два возила у кружном току код "Центрума" у бањалучком насељу Петрићевац, настала је велика гужва.
Како јављају возачи, на транзиту су се створиле велике колоне.

За сада нема информација да ли је неко повријеђен у удесу.

Најновије
22
58
22
46
22
39
22
21
22
07
Тренутно на програму