Возио са 3,76 промила алкохола у крви, добио мјесец дана затвора

Извор:

Агенције

23.10.2023 04:00
Возио са 3,76 промила алкохола у крви, добио мјесец дана затвора

Никшићка полиција ухапсила је, током појачане контроле саобраћаја у ноћи између петка и суботе, процесуирала 12 возача, од чега су два ухапшена.

Утврђено је, како су навели, да је један од њих возио са 3,76 промила алкохола у крви. 

Суд за прекршаје тог возача је осудио на 30 дана затвора.

"Након привода надлежном судији за прекршаје, за ово лице изречена је казна затвора у трајању од 30 дана", саопштено је из Управе полиције Црне Горе.

Подијели: