Извор:
СРНА

Предсједник Републике Српске Милорад Додик разговараће данас у Бањалуци са амбасадором Норвешке у БиХ Олавом Рејнертсеном.
Састанак ће бити одржан у Палати Републике у 15.00 часова, најављено је из Кабинета предсједника Српске.
Након састанка биће објављено саопштење, а сниматељима и фотографима биће омогућено снимање кадрова на почетку сусрета.
Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму