Извор:
АТВ

Народни скуп "Бранимо Српску" биће одржан данас у Приједору с циљем да се пружи подршка институцијама Републике Српске у одбрани надлежности.
Скуп је најављен за 18 часова у Спортској дворани "Младост".
Митинг "Бранимо Српску" заказан је и за сутра у Градишци.
Градоначелник Градишке Зоран Аџић позвао је грађане да стану у одбрану Републике Српске и омогуће сигуран опстанак српског народа на овим просторима.
Најновије
11
34
11
31
11
29
11
20
11
18
Тренутно на програму