Коментари:
0
У Москви је почео састанак министра спољних послова Сергеја Лаврова и предсједника Републике Српске Милорада Додика.
Како је раније најавило руско Министарство спољних послова, званичници ће разговарати о актуелним питањима јачања партнерства са Републиком Српском, проблемима постконфликтног рјешавања ситуације у БиХ и ситуацији на Западном Балкану.
Најновије
08
33
08
30
08
24
08
17
08
16
Тренутно на програму