
Sastanak prestavnika stranaka koje čine vladajuću većinu u Republici Srpskoj počeo je u Banjaluci.
Sastanak se održava u prostorijama Narodne skupštine.
Sastanku, između ostalih, prisustvuju predsjednik i potpredsjednik SNSD-a Milorad Dodik i Željka Cvijanović, lider SP-a Petar Đokić, Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić.
Takođe, na sastanak su došli lider NPS-a Darko Banjac, te potpredsjednik DEMOS-a Spomenka Stevanović.
Најновије
14
19
14
17
14
08
14
07
14
06
Тренутно на програму