
Premijerka Srbije Ana Brnabić primila je danas Fejzerovu vakcinu protiv virusa korona. Nakon nje i dr Darija Kisić Tepavčević.
Nakon ispunjenja uslova, uzimanja anamneze i popunjavanja formulara, mjerenja temperature, premijerka Srbije je dobila svoju prvu dozu vakcine.
Nakon nje vakcinu je primila i ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i članica Kriznog štaba za borbu protiv virusa korona Darija Kisić Tepavčević, dok je vakcinu primio i član Kriznog štaba Srbije dr Predrag Kon.
Најновије
15
17
15
12
15
10
15
08
15
05
Тренутно на програму