Подијели:
На дивљој депонији на улазу у Нови Сад, са петље исток, дошло је до пожара, објавио је 192_рс.
Како се види на снимку, смањена је и видљивост на путу.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели 192.RS (@192_rs)
Објава коју дели 192.RS (@192_rs)
дивља депонија
Најновије
14
06
05
00
13
59
24
Тренутно на програму
Стање на граничним прелазима