Еuro 2024

Remi Srbije i Slovenije, Orlovi i dalje imaju šansu za plasman u narednu fazu

• Izvor: ATV
  • 20.06.2024. 16:58

Fudbaleri Srbije i Slovenije remizirali su u drugoj utakmici grupe C Еvropskog prvenstva rezultatom 1:1.

Kraj utakmice, Srbija - Slovenija 1:1

90+5' - GOOL! Jović glavom pogađa za 1:1. Srbija je izjednačila

69' - Neće Mitrovića danas! Nadač Srbije pogađa prečku

67' - GOOL! Slovenija vodi. Strijelac je Krničik

65' - Mitrovićev udarac sa šesnaest metara odlazi preko gola protivnika

50' - Ne odustaje Mitrović! Centarfor Srbije šutira glavom, ali štoper Slovenije njegov udarac blokira u korner

47' - Nestvaran promašaj Mitrovića! Sjajna asistencija Tadića, ali Mitrović puca direktno u Oblaka

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Sa centra kreće Srbija

Kraj prvog poluvremena, 0:0 na "Alijanc Areni"

42' - Mitrović sam pred Oblakom, ali sjajan je čuvar mreže Slovenije. Propala još jedna prilika za Orlove

38' - Šta su promašili Slovenci! Svi su loptu vidjeli u golu, ali Šporar traljavo šutira i ona udara u stativu golmana Rajkovića

31' - Nevjerovatan promašaj Mitrovića! Sjajan centaršut Tadića iz kornera, ali napadač Srbije promašuje loptu pred samom gol linijom Slovenije

27' - Najbolja prilika na meču. Vlahović nakon centaršuta Ilića pokušava glavom, Oblak sjajno interveniše

19' - Ponovo Mlakar u prilici, ali brani se Srbija

8' - Ponovo prijeti Slovenija. Makar pokušava sa oko 10 metara, ali ponovo na visini zadatka Rajković

6' - Čerin pokušava sa distance ali brani Rajković

2' - Prilika za Srbiju. Mladenović ubacuje, Mitrović pokušava glavom, ali brane se Slovenci

1' - Prvi sa centra kreću fudbaleri Slovenije