Izvor:
ATV

Prve zimske pahulje već su počele da padaju u regionu.
Temperature u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji i ostalim zemljama, danas su ispod nule.
Ista situacija danas je bila u Banjaluci.
Hladno vani, ali hladno i u stambenim objektima građana, kojima je obećano da će od prvog oktobra početi sezona grijanja.
Danas je treći, a radijatori su i dalje hladni.
Žale se na Paprikovcu, Starčevici i u Boriku zbog čega nema grijanja koje je gradonačelnik obećao 29. septembra.
- Zbog najavljenih niskih temperatura, grijna sezona počinje 1. oktobra - saopšteno je ovo iz Gradske uprave gore navedenog datuma.

Međutim, ni trećeg oktobra, radijatori nisu topli.
Najnovije
22
15
22
04
22
02
21
59
21
52
Trenutno na programu